Карітас Коломия продовжує ділитися найцікавішими подіями тижня у своєму дайджесті новин.

Для працівників Карітасу були проведені загальні збори, під час яких була розглянута стратегія розвитку благодійного фонду на майбутні роки. Присутні обговорили різні шляхи досягнення цілей.

Особливий акцент був зроблений на тому, що кожен працівник має унікальні здібності і можливості для сприяння досягненню цілей організації. Незалежно від посади чи відділу, кожен працівник може зробити свій внесок у розвиток «Карітасу».

Запрошуємо всіх небайдужих коломия стати трішки добрішим та взяти скриньку милосердя від Карітас Коломия на Великий Піст.

Нагадуємо, що Ви також можете взяти Скриньки милосердя на парафіях Коломийської єпархії УГКЦ.

Для тих, хто хоче допомогти фінансово залишаємо рахунок UA533052990000026004025505749. У призначенні потрібно вказати – на акцію «Великодня Милостиня».

Педагоги Карітас Коломия продовжують активно працювати з дітьми на різних локаціях, надаючи їм можливість не лише розважитися, а й розвиватися. Більше фото у дописі ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Цього тижня працівники, разом із своїми сім’ями та волонтерами, відправилися на особливе паломництво до місця, де душа знаходить спокій, а серце здіймається до висот духовності. Ми відвідали Марійський духовний центр у Зарваниці.

У містечку Отинія, духовний осередок парафії Різдва Пресвятої Богородиці став не лише місцем молитви, а й центром добра!

Минулого року громада взяла участь у проєкті Соціальне служіння УГКЦ за підтримки Renovabis та CNEWA Canada та отримала грант у розмірі 73.760 грн.

Чим живе парафія, який проєкт реалізовувала та що придбала – дивіться у відео ЗА ПОСИЛАННЯМ.

3 квітня 2024 року з 9:00 ранку в приміщенні нашого медичного центру ми надаємо Вам можливість БЕЗКОШТОВНО здати аналізи на цукор крові та загальний аналіз крові.

Крім того, Ви зможете отримати роз’яснення сімейного лікаря стосовно отриманих результатів.

Рекомендуємо попередньо зареєструватися за номером телефону: +380 67 122 20 58.

Минулого тижня наша координаторка волонтерів, Іванна Федорак, разом із Українською Волонтерською Службою, відвідала Ліцей села Красна, де зустрілася з енергійною та зацікавленою групою дітей.

Під час зустрічі вони активно обговорювали різні аспекти волонтерської діяльності, ділячись своїми думками та ідеями.

РАЗОМ РОБИМО ДОБРІ СПРАВИ ТА ПЕРЕМАГАЄМО!

Caritas Kolomyia