Карітас Коломия: дайджест новин за 31 жовтня - 6 листопада

Наш корабель добра пливе впевнено до своєї пристані Любові. А його механізму допомагає рухатися тисячі небайдужих сердець. Отож, розповідаємо у цьому дайджесті про те, що у нас відбулося за минулий тиждень.

Вчора ми мали можливість презентувати віцепрем’єр-міністенці України Ірині Верещук плоди нашої праці. Зокрема розповіли про гуманітарне реагування, психологічну підтримку, дитячі простори, шелтери та багато іншого чим від перших днів повномасштабного вторгнення займається Карітас Коломия. Пані Ірина з радістю поспілкувалася із жителями нашого шелтера, а наймолодшим навіть привезла подарунки.

Минулого тижня зі складу Карітас Коломия до Карітас Миколаїв доставили вантаж із:
– продуктами;
– питною водою;
– особистою гігієною;
– пральними засобами;
– кавою;
– солодощами;
Все це незабаром потрапить до рук тих, хто зараз найбільше цього потребує.

Незабаром стартують три дуже важливі акції для Карітас Коломия — “Нагодуй бідного”, “Допоможи святому Миколаю прийти до дітей” та “Різдвяна свічка”. Саме про них говорили минулого тижня відповідальні у деканатах за соціальне служіння священники Коломийська єпархія УГКЦ. Зокрема разом з директором Карітас Коломия Сергієм Триф’яком, з’ясували всі деталі проведення цих акцій.

А на парафії церкви Вознесіння Господнього в с. Стецева розпочався новий етап розвитку Соціального служіння УГКЦ в Коломийській єпархії УГКЦ за підтримки Renovabis CNEWA.
На першій зустрічі команда проєкту познайомилася з активними парафіянами цього храму. А потім, вже традиційно, обговорили:
богословські основи соціального служіння;
важливість служіння любов’ю в житті кожного християнина;
роль Карітасу в структурі церкви;

Також в рамках Соціального служіння наша команда завітала до парафії Воскресіння Христового с. Воскресінці.

А ще команда Карітас Коломия не тільки старанно і невтомно працює, а ще й дуже насичено відпочиває. 90 наших відчайдушних й заряджений любов’ю сердець відправились до перлини Покуття — у Княждвірський тисовий заповідник. Але перед цим звісно ж подякували нашому Люблячому Батьку за всі Його дари на спільній Літургії.

Дружня команда Карітас family мала нагоду:
помилуватись неймовірною красою природи;
відвідати тамтешній музей лісництва;
зробити круті знимки на згадку;
поспілкуватися з колегами в неформальних обставинах та багато іншого, не менш корисного.
Словом, ми зарядились на всі 100%. Тепер готові до плідної праці та ще більшої кількості допомоги.

Карітас Коломия розпочав акцію «Нагодуй голодного»

У другу неділю листопада вся католицька церква в особливий спосіб згадує осіб, які опинилися у скрутному становищі. Цей день називають ще Днем бідних і цьогоріч він припав на 13 листопада. У 2020 році Глава Українська Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Святослав, започаткував Всецерковну довгострокову акцію “Нагодуй бідного”.

До Дня бідного на кожній парафії формують банки харчів. І в цьому нашим парохіям допоможе Карітас Коломия. Ми розробили спеціальні акційні пакети, які ви можете взяти в храмі. Наповнивши пакети продуктами довготривалого зберігання, ви повертаєте ці пакунки добра на свою парафію. З них і сформується так званий «банк харчів» вашого храму. Ці продукти ви можете віддати потребуючим з вашої громади або ж зорганізувати з них благодійні обіди. Частина пакетів також відправиться до потребуючих, якими безпосередньо опікується Карітас Коломия.
Обов’язково долучіться до акції.

А поки побажайте нам сил, а ми вам бажаємо вам мирного неба та тепла в серці. І відправляємося творити добрі справи та перемагати!