Карітас Коломия: дайджест новин за 24-30 жовтня

Тижні в Карітас Коломия настільки насичені, що важко дібрати слів, але ми спробуємо.
Минулого тижня наші фахівці проєктів #Emergency_appeal #ECHO за підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid Caritas Österreich Caritas Ukraine та «Надзвичайне реагування на війну в Україні» за підтримки Caritas Norge відвідали Карітас Снятин, Карітас Городенка та с. Зелена, Верховинського району.
Під час цих зустрічей наші експерти — психолог, юрист, кейс-менеджер та кризовий консультант допомогли десяткам людей з різноманітних питань.

Педагогині проєктів #ECHO за підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid Caritas Österreich Caritas Ukraine минулого тижня наповнювали яскравими барвами будні вихованців Карітасу, зокрема провели з дітками яскраві фотосесії в Яремчі, Заболотові, Тлумачі, Косові та Снятині.

А наші вихованці з Коломиї та Кутів завдяки фінансовій підтримці Adopcia na diaľku – Slovenská katolícka charita Caritas Slovakia – Slovenská katolícka charita мали фантастичну осінню подож.
У мандри відправлялися двома групами:
1-ий маршрут: Коломия – екоферма с. Яворів – Верховина, музей кінофільму «Тіні забутих предків» – «Гуцул Ленд» – Коломия;
2-ий маршрут: Коломия – Кути – «Гуцул Ленд» – витяг на гору – «Динопарк» – Кути – Коломия;
Дякуємо за організацію поїздки “За Лісами Горами”.

У рамках проєкту “Готуємо дітей та молодь для майбутнього України” за підтримки Карітас України, наша психологиня Уляна Романюк провела заняття з елементами тренінгу “Кольоровий світ душі” для дітей, що відвідують Карітас Коломия.

Метою тренінгу було:
-продовжити знайомство дітей зі своєю особистістю;
-донести поняття «емоційне розвантаження»;
-навчити акцентувати увагу на позитивних відчуттях.

Шелтер від Карітас Коломиї у смт. Кути, який діє за підтримки #UkraineHumanitarianFund минулого тижня відвідали фахівець Косівського РВ ГУДСНС України в Івано-Франківській області Олег Миронюк та начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Косівської райддержадміністрації Тарас Соколюк.
Говорили про вибухонебезпечні пристрої та як уберегти себе та своїх близьких в цей непростий час.

А мешканці шелтеру від Карітас Коломиї, який знаходиться у Воскресінцях та діє у рамках проєкту #Emergency_appeal влаштували день прибирання. 

Щоб віддячити громаді, яка тепло їх прийняла наші бенефіціари прибрали територію храму та шелтеру, що знаходиться поблизу.

Також має до вас прохання: ми збираємо теплі речі для переселенців, які мешкають у містах та селищах, де Карітас Коломиї надає допомогу. Ці люди, тікаючи від війни не взяли свого зимового одягу і тепер можуть потерпати від холоду.

Тому ми шукаємо:
  • теплі куртки;
  • штани;
  • зимове взуття;
  • светри;
  • одяг для сну;
  • нижню білизну;
  • теплі сорочки;
  • спортивні штани;
  •  дитячий одяг;
Приносьте ці речі в пункт видачі одягу за адресою вул. Грушевського,35. Він працює у будні з 11 год до 16 год
 
З наснагою та любов’ю ми занурюємося у новий тиждень та бажаємо усім нам мирного неба.
Caritas Kolomyia