Минулий тиждень в Карітас Коломия був ще трохи різдвяним… Отож готуйтеся отримати ще одну дозу святкових новин.

 

Три дні поспіль 15 наших волонтерів, разом з координаторкою Іванкою, колядували та несли радісну звістку про народження Месії стареньким людям, якими опікується Карітас Коломия.

Наші волонтери відвідали:

  • Будинок милосердя Блаженного Миколая Чарнецького;
  • Літніх мешканців шелтеру в смт. Кути;
  • Підопічних напрямку Домашня опіка в м. Коломия;

В останній день коляди наш творчий волонтерський колектив отримав ще й музичний супровід від гурту “Шарм”. Тож коляда була ще колоритнішою та наповненою.

 

Напередодні Різдва мешканці Будинку нічного перебування мали справжню сімейну вечерю. Дванадцять традиційних свят були на столі наших бенефіціарів завдяки спільноті Храм св. Миколая Чудотворця м. Коломиї

Відколи пройшла навчання в рамках Соціальне служіння УГКЦ ця парафіяльна громада допомагає Карітас Коломия опікуватись людьми без домівки.

 

На святковому заході «Чарівна Різдвяна зірка», який минулого тижня відбувся у Просторі дружньому до дитини при Парафіяльний Карітас м.Яремче за підтримки Caritas Norge.

Впродовж декількох годин наші вихованці встигли:

  • традиційну колядницьку зірку;
  • дізнатись про традиції святкування Різдва у різних країнах світу
  • довідатися цікаві факти про історію народження Ісуса Христа;
  • прославити народження Христа спільною колядою. 

200 вихованців Дитячого напрямку Карітас Коломия отримали святкові продуктові набори. Усе це завдяки підтримці наших неймовірних партнерів Caritas Slovakia – Slovenská katolícka charita Adopcia na diaľku – Slovenská katolícka charita. У пакунки входило багато смаколиків, які продовжують відчуття щастя.

 

Минулого тижня відбулося освячення та передача водоочисної системи в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на війну в Україні» Caritas Norge. Її встановили в Коломийський пологовий будинок і гінекологічне відділення. Загальна вартість цієї ініціативи — близько пів мільйона гривень. Завдяки цій системі очищення життя нових мешканців Коломийської громади буде починатись із безпечної та корисної води, а це дуже важливо.

Зараз у нашому благодійному фонді триває дооблаштування одразу двох шелтерів для ВПО за підтримки Renovabis:

– У шелтері с. Дори наразі планують будівництво котельні. Вона допоможе жителям прихистку комфортно почуватись навіть під час найсильніших холодів.

– Тим часом у шелтері, що знаходиться у Коломиї на Петлюри, 98, до 30 січня планують зробити декоративне оздоблення та утеплення фасаду, гідроізоляцію та водовідведення фундаменту

Отож, наші шелтери працюють в теплі та затишку. Щодня ці локації добра дарують впевненість зраненим душам людей, які втекли від жахів війни.

Минулого тижня 43 підопічних напрямку Домашня опіка з Коломийської громади отримали до новорічно-різдвяних свят продуктові набори. Пакунки їм передали благодійний фонд Starenki. До наборів входили:
кілька видів круп;
макарони;
рибні та м’ясні консерви;
– соняшникова олія;
– чай;
– солодощів;
Вдячні БФ «Старенькі» за турботу про людей поважного віку та надійне партнерство з Карітас Коломия.

Arcidiecézní charita Olomouc продовжує допомагати Карітас Коломия у нашому служінні ближнім. Цього разу вони відправили нам 500 газових пічок та балонів до них, для облаштування наших локацій.

Перші з них вже служать нашим бенефіціарів благодійної їдальні. Сьогодні в них відбулась перша видача обідів в спеціальному наметі.

Щодня з понеділка по п’ятницю Карітас Коломия видає гарячі обіди людям в потребі. Вихідними обіди можна отримати при соборі Преображення Господнього, що на вул. Театральній.

  • Люди, які потрапили у скрутні життєві обставини також можуть отримати гарячі обіди в Карітас Надвірна.
  • У Карітас Снятин та при парафії у селі Лісна Слобідка видають гарячі обіди не тільки людям в потребі, а ще й переселенцям.
  • Разом робимо добрі справи та перемагаємо!
Caritas Kolomyia