Карітас Коломия: дайджет новин за 7-13 листопада

Механізм добра невтомно працює і ми дуже хочемо поділитися результатами нашої праці за минулий тиждень.
Завдяки підтримці проєкту #Emergency_appeal Карітас Коломия продовжує доставляти сотні вантажів допомоги по всій країні. Цього разу фури із наших складів відправились в Благодійні фонди “Карітас Чернігів” та “Карітас Суми”.
Наповнені вони були засобами гігієни, супами швидкого приготування, сухими сніданками.
І наскільки нам відомо, все це вже успішно дісталось місця призначення і було розвантажене нашими друзями.

Вихованці проєкту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2022», який працює за підтримки Caritas Ukrainee, відвідали заняття з української мови.
Тепер наша дітвора знає:
значення фразеологізму заморити черв’ячка;
який наголос у слові «дрова»;
як пишеться слово «будь ласка»;
антисуржик для слова «чашка» та багато іншого.
Щиро радіємо, що маємо можливість збагачувати малечу справжнім скарбом – знанням рідної мови.

На парафії Усікновення Голови Івана Хрестителя УГКЦ у селі Назавизів діє декілька молитовних, молодіжних та харитативних спільнот, які розвивають парафію. Проте, активні представники парафії вирішили не зупинятись і зробити своє служіння більш ефективним.
На запрошення спільноти храму Усікновення голови Івана Хрестителя до них завітала команда проєкту «Розвиток соціального служіння». На першій зустрічі обговорили важливість служіння любов’ю в житті християнина, план роботи на найближчий період, досягнення спільноти та можливі шляхи розвитку.
Неймовірно радіємо, що зможемо сприяти розвитку такої неймовірної громади. До слова, наступна зустріч тут відбудеться 23 листопада. Запрошуємо всіх охочих долучитися до неї.

Тиждень, що минув, був активним і для волонтерів Карітас Коломия. Своєю дружньою родиною вони відвідали найбільше село в Європі — Космач та організували літературний вечір. Наші волонтери та місцеві творчі люди, співали пісень та ділилися своїми віршами і теплом своїх сердець . Літературник відвідали коломияни та переселенці, волонтери БУРу та Карітас Коломия.
Під час зустрічі також можна було придбати свічі , які виготовляють наші волонтери та сушені фрукти, виручені кошти ми витрачаємо на благодійність.

Ваша робота мрії чекає! Разом із об’ємами роботи Карітас Коломия росте і потреба в якісних спеціалістах. Якщо ви завжди мріяли потрапити в організацію, де можна водночас працювати, розвиватись і допомагати іншим — наш благодійний фонд ідеальне місце для вас.
Зараз ми активно шукаємо в нашу Карітас family викладачку англійської з досвідом проживання в англомовному середовищі;
Детальніші умови шукайте на сайті work.ua. Там же залишайте свої резюме або відправляйте їх на електронну пошту (karitas.kolomya@gmail.com) з побажанням щодо заробітної плати.
Що ми пропонуємо нашим потенційним працівникам:
– дружній колектив;
– зручний офіс в центральному частині міста;
– можливість навчання та розвитку;
– офіційне працевлаштування;
– графік роботи з 09:00 до 18:00;
– смачні обіди та каву;
– духовний супровід (у разі бажання);
А ще багато любові й відчуття, що саме завдяки вашій праці світ стає кращим.

Дітвора в дитячому центрі «Янголятко», який працює в рамках проєкту #Emergency_appeal активно розвиваються та проводять свої дитячі дні з цікавістю, у любові та затишку.
Якщо детальніше про будні наших янголят, то щоденно на них чекають розвиваючі заняття, майстер-класи, ігри, катихизації та молитви, смачна їжа, приємні подарунки.
Простір працює як для місцевої, так і для малечі із зони бойових дій, з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 16:00. Вік в якому дітворі буде комфортно в «Янголятку» від 3 до 10 років.
Для деталей телефонуйте за номером:
+380 (99) 946 65 92 – о. Роман Малярчук

Керівники акції «Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей» шукають собі підмогу. Див цьогоріч має бути багато, тому роботи чекає не менше.
Щоб стати помічником Святого Миколая долучайтесь до нашого чатику в телеграм — https://t.me/+SXDDpT9PpUg3YmNi . Там будуть всі вказівки, актуальні новини й святкова атмосфера в додачу.

Caritas Kolomyia