Карітас Коломия: дайджест новин за 27 лютого - 6 березня

Ділимося про діяльність та життя Карітас Коломия за минулий тиждень.

• 2 березня в приміщенні Катедрального Собору Преображення Христового, що на Театральній, 31,відбулося перше заняття у новому Дитячому просторі у рамках проєкту «Освіта не може чекати». А 6 березня, Простір освятили.
    Педагоги Карітас Коломия зустрічатимуться з дітками від 2 до 6 років. Заняття будуть відбуватися двічі на тиждень у вівторок та четвер з 09:00 до 13:00. Участь безкоштовна, єдине, що необхідно – радість в очах вашої малечі.
  • Католицька школа та дитячий садок Святого Папи Івана Павла ІІ була заснована Карітасом Коломийської єпархії УГКЦ 4 року тому. Це заклад, де окрім якісної освіти дітям дарують християнські цінності. Про ідею створення школи, історію та діяльність нашого благодійного фонду вчора учням першого класу розповідала керівниця проєкту #EmergencyAppeal23 Наталія Григорчук, а також показала залаштунки життя у Карітас Коломия
  • Минулого тижня для мешканців шелтера у смт Кути провели тренінг на тему конфлікти та способи їх вирішення.
    Цінна інформація, якою поділилися наші психологині проєктів #EmergencyAppeal23 та «Надзвичайне реагування на війну в Україні» за підтримки Caritas Norge, стане незамінним орієнтиром в повсякденному житті.
  • Минулої суботи частина управлінської команди Карітас Коломия взяла участь в тренінг від Caritas Ukraine «Як надавати зворотний зв’язок і розвивати ним команду”. Провів його Дмитро Якимець, експерт з організаційного розвитку та корпоративної соціальної відповідальності.

Під час тренінгу наші учасники:

• практикували навички надання зворотнього зв’язку (позитивного та розвиваючого);
    • обговорили як планувати 1-2-1 зустрічі;
    • дізнались про основні цілі та підходи в професійних міжособистісних комунікаціях.

• Минулого тижня для вихованці проєкту  «Готуємо дітей та молодь до майбутнього 2023», який діє за підтримки Caritas Ukraine Карітас Дітям та Простору дружнього до дитини #EmergencyAppeal23 .
    Під час зустрічі наші вихованці:
    – поглибили знання з поведінки під час дорожнього руху;
    – пригадали  правила поведінки пішоходів;
    – згадали значення дорожніх знаків та як правильно обходити різний транспорт.
    За блискучі знання малеча отримала в подарунок буклети про правила дорожнього руху та світловідбивачі наліпки для одягу в темну пору.
  • Працівники Карітас Коломия встигають не лише допомагати людям в потребі, а й ділитись своїм досвідом з іншими.  Минулого четверга координаторка волонтерів проєкту #EmergencyAppeal23 Іванка Федорак зустрілася з учнями 11 класу Коломийський ліцей #3

Іванка розповіла про переваги та труднощі життя волонтера, а також поділилася власним досвідом добрих справ. Окрім цього учасники отримали відповіді на всі питання, які їх хвилювали й зрозуміли як волонтерство в нашій країні змінилось за рік повномасштабного вторгнення.

• Команда волонтерів проєкту #EmergencyAppeal23, спільно з нашою координаторкою волонтерів, Іванкою Федорак, минулого вівторка навідалися до мешканців Будинку Милосердя Блаженного Миколая Чернецького, що у Ковалівці. Тепер там проживає 33 людини літнього віку, серед яких і ВПО.

Наші старенькі багато спілкувалися з гостями, виготовили весняні аплікації й заряджались хорошим настроєм. Такі відвідини до Будинку Милосердя є регулярними.

До слова, бенефіціари Карітас Коломия мають там належний догляд наповнений  затишком та турботою. Попри це, людям поважного віку, які там мешкають, потребують ще більше спілкування.

• Минулого тижня бенефіціари Карітас Коломия по всій єпархії Коломийська єпархія УГКЦ отримують гігієнічні набори в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на війну в Україні» за підтримки Caritas Norge. Зокрема, окрім нашого офісу на Гетьманській, 36,  це Карітас Снятин, Карітас Яремче, Карітас Городенка, Карітас Тлумач, Карітас Косів Карітас Верховина, Карітас Ворохта.

Набори сімейні й розраховані на декількох осіб. Раді будемо вам послужити, якщо ви зараз цього потребуєте.

• Наразі Карітас Коломия знаходиться на перехідному етапі у своїй гуманітарній діяльності. Тому, тимчасово ми змушені припинити видачу продуктових наборів на всіх наших локаціях. Про відновлення видачі повідомимо згодом.

Проте, ви досі можете отримати в локаціях видачі гуманітарної допомоги засоби гігієни. А також речі у Пункті видачі одягу (Грушевського, 35).

• З 1 березня видача гуманітарної допомоги працює за таким розкладом:
    – понеділок, вівторок та четвер – з 10:00 до 15:00
    – середа, п’ятниця – видачі немає.

Адреса за якою можна отримати допомогу незмінна – Гетьманська, 36.

Графік роботи Пункту видачі одягу, в рамках проєкту #EmergencyAppeal23 :

– видача одягу для ВПО: понеділок — середа з 10:00 до 15:00;
    – видача одягу для місцевого населення: четвер з 10:00 до 13:00;
    – п’ятниця – видачі немає.

Щоб отримати одяг потрібно мати з собою документи, що засвідчують особу: паспорт й ідентифікаційний код. Для ВПО потрібен ще талон, його можна отримати в офісі Карітас Коломия. Врахуйте оновлення графіка, якщо плануєте найближчим часом отримати допомогу від Карітас Коломия.

Відправляємося у новий тиждень, творити нові добрі справи, які наближати перемогу!