Наша майстерня добра щотижня творить неймовірно велику кількість справ, хочемо поділитися з вами новинами про наші локації та механізми добра.

 • Минулого тижня на основну локацію добра, в офіс Карітас Коломия, завітали представники всіх наших дитячих просторів:
  -Карітас Снятин;
  -Карітас Яремче;
  -Дитячого простору «Янголятко»;
  -Простір при парафії УГКЦ смт. Кути;
  Вони працюють завдяки підтримці проєктів #Emergency_appeal #ECHO за підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid Caritas Österreich Caritas Ukraine Надзвичайне реагування на війну в Україні за підтримки Caritas Norge “Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2022”.
 • З нашими педагогами, соціальними працівниками та аніматорами досвідом поділилися керівниця “Простору дружнього до дитини” Христина Кучерук, керівниця проєкту “Реагування на надзвичайні ситуації в наслідок бойових дій в Україні 2022” Наталя Григорук, експертка з моніторингової оцінки Іра Федорак та керівниця комунікаційного відділу Христина Яковин. Кожна з експерток дала поради, щоб простори працювали ще ефективніше, а діти отримувати максимум користі та радості.

 • Дітки з проєкту “Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2022”, який працює за підтримки Caritas Ukraine відвідали заняття з нашою психологинею Уляна Романюк, де створили карти інтересів. А під час майстер-класу Христини Ільчук дітвора створила витвір під назвою «Осіннє дерево».

 • Минулого тижня шелтер Карітас Коломиї, що на Петлюри, 98 відвідала Мобільна медична бригада, яка працює за сприяння Міжнародної організації з міграції (ООН), у складі якої були педіатр, медсестра та психолог.
  Усіх охочих мешканців шелтера оглянув лікар, також була змога здати необхідні аналізи. Медична бригада навідається до усіх наших шелтерів, щоб діагностувати здоров’я їхніх мешканців. Також відтепер наші гості із зони бойових дій, які проживають в шелтерах Карітасу, за потреби зможуть звернутися за консультацією до лікаря, щоб вчасно подбати про своє здоров’я.
 • Наші експерти — кейс-менеджер, юрист, психолог та кризовий консультант минулого тижня відвідали Снятин та Городенку та надали консультації нашим гостям із зони, де тривають активні бойові дії.
 • Також попереднього тижня Карітас Коломия завдяки Caritas Ukraine та P&G в рамках проєкту «Піклування в кожен дім» передали засоби прання нашим друзям у:
  – санаторій «Гірське повітря»
  – кістково-туберкульозний санаторій «Смерічка»
  – Тлумацький фаховий коледж;
  – Центр опіки дитини «Рідна Оселя»;
  – Верховинський центр соціально-психологічної допомоги;
  – Старокосівський ліцей Косівської міської ради;
 • А ще склади Карітас Коломия поповнилися 20 функціональних ліжок та 39 медичних приліжкових тумбочок. Вони приїхали до нас з Австрії завдяки старанням місцевих спільнот УГКЦ.Ми продовжуємо рухати механізм добра та множити його у ваших серцях, а ви побажайте нам сили та любові.
Caritas Kolomyia