Ми пережили ще один насичений тиждень і хочемо поділитися з вами його результатами.

У суботу в офісі Карітас Коломия відбувся другий тренінг соціально-освітньої волонтерської академії «СОВА» в рамках Соціальне служіння УГКЦ, за підтримки Renovabis CNEWA Canada. Бажання здобути нові знання, які допоможуть в розвитку соціального служіння, виявили 48 парафіяльних волонтерів.

Тренінг «Покликані до Лідерства» провела координаторка програми організаційного розвитку Caritas Ukraine, засновниця Інституту лідерства та управління УКУ, викладачка, психологиня Наталя Бордун.

Під час зустрічі ми поговорили про 7 звичок надзвичайно ефективних людей за Стівом Кові. 

У 2 частині тренінгу відповідальна особа Іра Федорак розповіла про політики Карітасу. Наявність цих знань допоможе кожному волонтеру, працівнику чи бенефіціару почуватись безпечно в процесі допомоги. Радіємо, що наша «СОВА» продовжує свій політ й запалює волонтерські серця. Дякуємо тренерам та учасникам й чекаємо наступної зустрічі.

А ще ми активно ділимося світлом та теплом. У тижні, який минув, Карітас Коломия:

 • надіслали генератор та газові обігрівачі нашим друзям у Карітас Чернівці 
 • отримали від наших постійних партнерів сухі сніданки, сухі супи та приправи. І одразу відправили їх у Caritas Краматорськ. Цією ж фурою у Краматорськ поїхали також генератори, обігрівачі.

Щиро вдячні Arcidiecézní charita Olomouc, що можемо ділитися світлом та теплом з нашими друзями, які також дбають про людей в потребі.

За підтримки наших неймовірних донорів, в рамках проєкту #Food_Нygiene_Security #FandH щодня (навіть у вихідні) впродовж всього січня 50 переселенців, які тепер мешкають у Снятинській громаді та належать до вразливих категорій, отримували комплексні та збалансовані благодійні обіди .

Пообідати могли:

 • самотні пенсіонери
 • важкохворі люди
 • люди з інвалідністю
 • багатодітні родини
 • вагітні або годуючі жінки
 • самотні опікуни чи батьки з дітьми

Уже незабаром у Карітас Снятин на постійній основі запрацює благодійна їдальня.

Минулого тижня наша Карітас family поповнилась 10 чарівними особами. Це студенти спеціальності Соціальна робота Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради, які будуть проходити практику в нашому благодійному фонді.

На першій зустрічі Христя Яковин та Iванка Федорак познайомили наших практикантів з основними напрямками роботи, які функціонують в офісі Карітас. А потім керівниця дитячого напрямку Христина Кучерук провела майстер-клас для майбутніх соціальних педагогів.

Перед тим як почати проєкт, обов’язково потрібно проаналізувати ґрунт на якому він буде розвиватися. Про це минулого тижня команда Соціальне служіння УГКЦ Карітас Коломия, яка працює завдяки підтримці Renovabis CNEWA Canada говорила на парафії Святої Параскеви с. Камінне.

Під час зустрічі #social_ministry_UGCC #cоціальне_служіння_УГКЦ ми обговорили болючі питання, які зараз є в парафіяльній спільноті та розробили варіанти їх вирішень. Також сьогодні встигли презентувати роботу Карітас Коломия та надихнути місцеву громаду на подальшу дільність.

У планах парафії Святої Параскеви відкриття дитячого простору та соціального гардеробу. Окрім цього є ідеї соціального підприємництва, яке б позитивно вплинуло на життя громади.

Впродовж тижня, що минув, у парафіяльних громадах Коломийська єпархія УГКЦ ми провели ініціативу в рамках якої наймолодші парафіяни отримали солодощі. У ній взяли участь 27 спільнот, а роздали вдалось 280  коробок смаколиків.

Минулого тижня педагогині Карітас Коломия, які працюють у проєкті «Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2023», що діє за підтримки Caritas Ukraine Карітас Дітям, організували для діток фотосесію у святковому стилі. 

Користуючись інтернетом – пам’ятайте про безпеку. Цю просту аксіому легко запам’ятали на занятті «Ми за безпечний інтернет» вихованці проєкту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього 2023» за підтримки Caritas Ukraine Карітас Дітям

На ньому наші вихованці:

– поговорили про безпеку в інтернеті;

– переглянули навчальне відео;

– розгадували ребуси;

–  з’ясовували чи залежні від інтернету й багато іншого.

 

Шукаємо людей, які будуть любити  наймолодших вихованців Карітас Коломия всім серцем.

За 28 років своєї діяльності Карітас Коломия виховав уже ціле покоління свідомих та люблячи людей. Ми не зупиняємось на досягнутому й хочемо продовжити цю справу любові. Саме тому ми запускаємо дитячі простори для дошкільнят одразу в декількох містах Коломийська єпархія УГКЦ.

У нові локації щасливого дитинства ми потребуємо люблячих та ініціативних педагогів. Тому оголошуємо відкриті вакансії в:

 • Коломиї;
 • Яремче;
 • Ворохті;
 • Заболотові;
 • Городенці;
 • Тлумачі.

Робота з дошкільнятами, буде відбуватися двічі на тиждень по 4 год.

Вимоги до педагогів наших просторів:

 • вища освіта (бакалавр, спеціаліст) відповідного напряму підготовки («Педагогіка», «Дошкільна освіта», «Психологія» чи інші суміжні напрями підготовки);
 • практичний досвід роботи з дітьми, батьками;
 • вільне володіння українською мовою та ПК.
 •  любов до дітей та відповідальність;
 •  висока організованість, пунктуальність, дисциплінованість;
 • ініціативність;

Обов’язки:

 • розвиток у дітей пізнавальної активності, самостійності, ініціативи, творчих здібностей, формування громадянської позиції, здатності до праці і життя в умовах сучасного світу;
 • проведення різних видів занять, розвиваючих, спортивних, підготовку до свят тощо;
 •  створювати сприятливу атмосферу, яка сприяє безконфліктному спілкуванню між малюками;

Більше деталей шукайте на сайті work.ua. Чекаємо на ваше резюме на нашій електронній пошті karitas.kolomya@gmail.com

Поспішаємо творити добрі справи. І вже через тиждень поділимося з вами результатами. Бо ми разом робимо добрі справи та перемагаємо!

 

 

Caritas Kolomyia