Кінець листопада та початок грудня як завжди був насичений та продуктивний. Спішимо поділитися з Вами усім, чим жив наш благодійний фонд.

У рамках проєкту #ELIS “Гроші за роботу” шукаємо підприємців, які потребують нових фахівців та готові працевлаштувати ВПО. Ми не тільки допоможемо Вам знайти людей, але й виплатимо грошову компенсацію за працевлашування кваліфікованих та некваліфікованих працівників терміном на 2 місяці.

Забезпечивши потребуючих роботою, ви зробите добру справу – допоможете їм розпочати нове життя та “встати на ноги” у цей непростий час. Натомість матимете нагоду зарекомендувати себе як соціально відповідальне підприємництво.

Якщо Вас зацікавила така пропозиція, тоді заповнюйте форму за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd6yYR2p2exL7…/viewform.

Деталі за контактним телефоном +380671537758

7 парафій Коломийської єпархії УГКЦ підписали договір про спільну благодійну діяльність разом з Карітас Коломия.

Після плідного навчання священники разом з мирянами крокують до своєї мети. Одну ціль вони вже досягнули – підписали угоди і вже зовсім скоро виграні міні-гранти, згідно з написаним у проєктах бюджетом на реалізацію новацій, будуть в них на рахунках.

А далі їх чекає реалізація… Ми віримо, що вони всі справляться і реалізують задумані проєкти на своїх парафіях.

Нагадуємо, хто отримав фінансування у рамках проєкту “Розвиток соціального служіння для згуртування громад для підтримки ВПО та вразливих груп на парафіяльному рівні” за підтримки CNEWA Canada та Renovabis.

1. Парафія Вознесіння Господнього УГКЦ, с. Стецева – проєкт «Разом з сімʼями героїв (Психологічний супровід і духовна підтримка сімʼям загиблих воїнів).

2. Парафія Різдва Пречистої Діви Марії УГКЦ, с. Красна – проєкт “Благодійна їдальня «Милосердний самарянин»”.

3. Парафія Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, смт. Отинія – проєкт “Благодійна міні-пекарня”.

4. Парафія Святого Архистратига Михаїла, м. Коломия – проєкт «Благодійна їдальня”.

5.Парафія Усікновення Голови Івана Хрестителя, с.Назавизів – проєкт «Молодіжний простір «Готуємо дітей та молодь до майбутнього».

6. Парафія Святої Параскеви УГКЦ, с. Камінне – проєкт «Молодіжний простір «Вулик»».

7. Парафія Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ, с. Ворона -проєкт “Благодійна пральня «Чистота людського тіла – гармонія душі».

Бажаємо всім наснаги, легкого старту та Божої опіки!

и продовжуємо отримувати продуктові набори, які віддаємо потребуючим, а також нашій благодійній їдальні, яка цілий рік надає гарячі обіди для людей в потребі.

Ці пакунки надійшли до нас від небайдужих вірян Парафія Благовіщення Пречистої Діви Марії м. Коломия.

Радіємо, що у нашому місті так багато добрих людей.

Завершилося ще одне навчання для бізнесів за підтримки проєкту #ELIS «Невідкладна допомога засобами існування громадам, що постраждали від війни в Україні».

Тепер на учасників чекає написання бізнес проєктів, захист та найкращих – отримання грантів.

Під час наших навчань ознайомлювались з бізнес-моделями, конкурентними перевагами та говорили про соціальну відповідальність бізнесу, фінансування (P&L, cash flow, фінансова політика) та розвиток бізнесу. Розбирали кейси, як в цей непростий час удосконалити власну справу та вивести на новий рівень, ну і звісно ділилися новим досвідом.

За ці два дні усі присутні почерпнули для себе багато знань не тільки теоретичних, але й практичних. Впевнені, що всі отримали новий та позитивний досвід.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia