Традиційно на початку тижня згадуємо активності минулого. Тож ділимося найважливішими подіями, які відбулися у Карітас Коломия з 13 по 20 листопада.

Дітки разом із батьками та нашими педагогинями переглядали комедійну виставу “За двома зайцями” у Коломийський драматичний театр ім. І. Озаркевича. Після перегляду всі були задоволені, адже не тільки підняли собі настрій та відволіклися від буденних проблем, але й створили незабутні спогади для своєї сім’ї.

Таку можливість нещодавно мали вихованці Карітас Коломия з проєктів “Готуємо дітей та молодь до майбутнього України 2023” за підтримки Caritas Ukraine та Карітас Дітям, “Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2023”,, що діє за фінансування Caritas Austria та Neighbor in Need, а також Простору дружнього до дитини, який діє за підтримки #EmergencyAppeal23.

Як провели минулі вихідні вихованці Карітас Коломия? Здійснили незабутній візит до Львова!

Малеча весело та активно провела свій час. Діти не тільки насолодилися запальними гірками та веселощами в аквапарку, але й підкріпилися смачним обідом у Макдональдсі та просто насолоджувалися незабутнім днем у місті Лева. Радіємо, що діти мають можливість насолодитися цими радісними моментами.

Звичайно, ця подорож не була би можлива без підтримки благодійників Caritas Slovakia – Slovenská katolícka charitaAdopcia na diaľku – Slovenská katolícka charita, тому ми дякуємо всім, хто долучився до здійснення цієї мрії наших вихованців.

Нещодавно ми організували фотосесію для наших прекрасних діток з Карітас Городенка а зараз хочемо поділитися цією радістю з вами!

Раді повідомити, що взяти листи від діток вже можна на парафіях Коломийської єпархії УГКЦ!

Тож поспішіть стати помічником Святого Миколая та творити казку для тих, хто цьогоріч її так чекає.

Також лист від мрійника можна взяти у нашому інформаційному наметі на площі Відродження чи в офісі Карітас Коломия (вул. Гетьманська, 36).

Для тих, хто хоче допомогти фінансово організувати цьогорічну радість для дітей, залишаємо банківський рахунок: UA533052990000026004025505749. У призначенні потрібно вказати – благодійна пожертва.

Давайте разом подаруємо свято діткам, які так чекають на подарунки від Святого Миколая!

Карітас Коломия в рамках проєкту #долаючи_розломи організував тренінг “Спілкування з ветеранами: принципи, інструменти, практика”, що підготовлений у рамках проєкту «Діалог у Дії: Коло» European Center for Strategic Analytics – ECSA: Dialogue in Action, який реалізує ГО «Європейський Центр стратегічної аналітики».

13 та 14 листопада працівники Карітас Коломия, держструктур, а також священники працювали над складними питаннями, багато практикували та ділилися досвідом.

У вихованців Карітас Коломия у рамках проєкту «Освіта не може чекати» був назвичайно насичений та цікавий тиждень.

Вихователі провели такі заняття:

до Всесвітнього дня толерантності. «Доброта врятує світ»

до Всесвітнього дня науки «Наука для незнайка», «Подарунок для незнайка»

Інтегроване заняття «Берізка і клен в осінньому вбранні».

Тепер помічником Святого Миколая може стати кожен, навіть ті, хто за тисячі кілометрів від рідної Коломиї.

Цьогоріч ми знову хочемо продовжити розділити радість служіння єпископу Мирлікійському з якомога більшою кількістю людей. Тому маємо для вас варіант як стати помічником Святого Миколая не маючи змоги самостійно взяти лист у одній із наших локацій.

Волонтер-помічник. За кожним, хто забажає взяти листа онлайн (про це нам треба написати в особисті повідомлення) може бути закріплений волонтер добра із Карітас Коломия. Він допоможе вам обрати листа до душі, а також придбати все, що в ньому описано. Єдине, що потрібно зробити вам – перечислити кошти та щиро подякувати йому за виконану працю. Звісно всі фотозвіти будуть надіслані Вам.

Ми щиро запрошуємо усіх охочих стати волонтерами приєднатися до Карітас Коломия.

Якщо саме Ви хочете приєднатися до нашої команди, то хутчіш заповнюйте форму.

Зараз як ніколи потребуємо Вашої підтримки, адже улюблене свято усіх діток вже незабаром, а одна з найбільших акцій «Допоможи святому Миколаю прийти до дітей» вже триває, натомість помічників добра не вистачає.

Долучайтеся до нашої веселої та крутої Карітас family, обіцяємо Ви не прогадаєте.

Переглядайте в сюжеті НТК про діяльність волонтерів та чому саме Ви нам потрібні.

Вихованці Карітас Коломия досліджуть та пізнають навколишній світ.

На дітей чекала цікава подорож до загадкового світу – Парку історії Землі. Захоплюючі історії часів юрського періоду про динозаврів, ящірок, мамонтів їм розповів екскурсовод парку. За цей час усі охочі мали нагоду не лише зрозуміти, як виглядають ті чи інші екзотичні істоти, дізнатися про найрізноманітніших представників тваринного світу, але й поринути у справжню подорож мільйонами років еволюції нашої планети. Відтак екскурсанти побували на універсальному спортивному та дитячому майданчиках, на фермі, де побачили страусів, кіз, овець, тигрів і павич.

Також у науковому містечку “Нова енергія” діти отримали знання, ознайомилися з розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики. Діти не тільки навчалися, а й весело провели час, розширили свій кругозір.

Особливо популярним серед них було наукове “Тесла шоу високих напруг”– унікальний перформенс для дітей та дорослих. Глядачам демонстрували загадкові та містичні винаходи Ніколи Тесли, які перевернули світ – трансформатор Тесла, плазмову кулю, електрофорну машину, генератор Ван де Графа, сходи Якова.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia