Розповідаємо чим жив Карітас Коломия впродовж минулого тижня.

 

Наприкінці минулого тижня відбулася дводенна зустріч соціально-освітньої волонтерської академії «СОВА». Ці дні не лише згуртували волонтерів, а й принесли чимало корисних знань для тих, хто хоче розвивати Соціальне служіння УГКЦ за підтримки Renovabis CNEWA Canada. Перший день навчання був присвячений роботі з дітьми та проведенню таборів. Другий день –  юридичному полю соціального служіння.

Допомога від Карітас Коломия вже прямує на Херсонщину

Новини вівторка сколихнули всю нашу країну. Через підрив Каховської ГЕС сотні тисяч живих створінь опинились у величезній небезпеці. Ми не лише готові приймати у себе постраждалих, але й передаємо нашу допомогу на постраждалі території.

Зокрема вкінці минулого тижня в напрямку Карітас Херсон та Карітас Берислав УГКЦ відправились 2 вантажівки, у яких:

  • 15 тонн води;
  • 4 тонни засобів гігієни;
  • 10 тонн продуктів;
  • 600 кг корму для тварин.

Минулого тижня 69 людей поважного віку з Коломиї та Кутів отримали великі продуктові набори від благодійного фонду Starenki

Старенькі, які зазвичай не мають опікунів, дітей чи внуків, готових про них подбати, мають малу пенсію та погане самопочуття, часто потребують лікування, ледь зв’язують кінці з кінцями. Вони рахують кожну копійку і рідко дозволяють собі щось смачненьке. Тому їхні очі стають радісними, коли вони отримують такі подарунки.

Минулого тижня в рамках розвитку Соціального служіння УГКЦ відбулася зустріч з волонтерами парафії Вознесіння Господнього УГКЦ с. Стецева. На початку зустрічі #social_ministry_UGCC #соціальне_служіння_УГКЦ за підтримки Renovabis CNEWA Canada, громада визначила свої сильні та слабкі сторони, а також можливості й ризики у реалізації різних ініціатив з о. Юрієм Боєчком. Опісля разом з Христею Яковин склали чіткий план втілення в життя акцій «Шкільний портфелик».

У Космацькій Громаді провели неймовірний захід під назвою “Хай буде щасливим дитинство моє”, який організували соціальні працівниці Карітас Коломия.  Рухливі ігри з Кіндер-сюрпризом, костюмоване селфі із Міккі Маусом, душевні розмови з Принцесою, веселі танці з чарівною ведучою.

Малюки щиро раділи бульбашковому шоу та смачним солодощам. Бо нашим педагогам, які працюють в рамках проєкту «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2023», що діє за фінансування Caritas Austria та Neighbor in Need, вдається зробити усе можливе та неможливе, щоб відчувалося, що попри все, дитинство таки може бути яскравим та незабутнім.

Підопічні проєкту “Готуємо дітей та молодь до майбутнього 2023”, який діє за підтримки Caritas Ukraine та Карітас Дітям, мали кулінарний практикум з приготування цукерок “Рафаело”.

Відбулась 5 зустріч психологічного кола для ВПО, де говорили про жіночність, її прояви,  та сприйняття себе жінкою. Також працювали з метафоричними картами. На цю тему був запит наших бенефіціарок.

З групою працювали психологи — Мар’яна Попович з проєкту Emergency Appeal та Катерина Фащенко з проєкту «Долаючи розломи в громадах».

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia