Розповідаємо чим жив Карітас Коломия впродовж минулого тижня.

У Католицькій школі Святого Папи Івана Павла ІІ відбулося свято останнього дзвоника.

Наші учні цьогоріч навчилися у класах, бомбосховищах та вдома. Попри всі тривоги дітвора продовжувала зберігати спокій та молитися за нашу перемогу.

З новин школи: випускники 4 класу переходять у 5. До списку наших п’ятикласників можете долучитись ви. Для цього телефонуйте за номером  — 067 342 94 99.

Для збагачення свого досвіду та здобуття нових знань працівниці проєкту Домашня опіка відправилися на супервізію, яка відбулася у Львові. Де керівниця програми «Догляд вдома» Марта Конечна провела три насичені дні з командою колег з інших осередків Карітасу. Учасники цієї зустрічі ділились широким спектром досвіду: від залучення додаткових ресурсів на місцевому рівні до проектної співпраці із міжнародними донорами.

У рамках проєкту «Долаючи розломи в громадах» Карітас Коломия підписав меморандум про співпрацю з Яремчанською міською радою.

Тепер ми разом будемо провадити:

• реагування на порушення прав та інтересів осіб поважного віку;
  • протидію безпритульності;
  • підвищення рівня освіти фахівців соціальної сфери;
  • супровід сімей у складних життєвих обставинах;
  • підвищення обізнаності громади про потреби соціально незахищених мешканців.

Віримо в реалізацію всього задекларованого вже найближчим часом і нехай воно послужить основою плідного служіння.

Наші чарівні педагогині проєкту «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2023», що діє за фінансування Caritas Austria та Neighbor in Need, провели для діток, які мешкають у смт. Кути гру-квест “У пошуках щастя”.

Зустріч відвідали, як місцеві дітки сімей зі складними життєвими обставинами, так і дітки-ВПО. На власноруч виготовлених долоньках, діти писали що для них щастя.

Минулого тижня у шелтері Карітас Коломия, який діє в рамках проєкту «Прихисток для найбільш вразливих людей літнього віку» за підтримки Caritas Österreich Österreichische

Entwicklungszusammenarbei та Caritas Ukraine, було багато гостей. З робочим візитом до нас завітали представники різних органів влади та служб соціального захисту.

Наші бенефіціари поспілкувались із:

• мобільною групою, яка складалася з юриста, психолога та лікаря;
  • експертами Коломийського пенсійного фонду;
  • представниками районної та обласної адміністрації;
  • фахівцями департаменту соцполітики

У рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах” відбулася зустріч волонтерів з кризовою консультанткою Анжелікою Кошкіною та психологинею Катериною Фещенко.

Це була дуже нетипова та мегацікава зустріч-тренінг з елементами практики про вміння говорити про свої емоції, відчуття, очікування та потреби.

Ми не просто служимо, а робимо це професійно та якісно. Команда Карітас Коломия постійно навчається та розвивається. Ці навчання часті та обов’язкові для усіх, хто долучений до механізму творення добра у Карітас Коломия.Так минулого тижня одного дня вся команда навчалася правил дій при пожежі, а вже сьогодні усі наші працівники були присутніми на зустрічі, яку провів заступник директора отець Василь Латчук. Говорили про ідентичність Карітасу: місію фонду та цінності, які стоять в основі.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!