Луканюк Ганна Василівна народилася 16 січня 1942 року у селі Ростоки. Так і прожила тут все своє життя.

Дитинство проходило дуже погано. Жінка народилася у війну, зізнається, що їсти було нічого. Магазин був тільки один в Кутах і поки доходили пішки, то вже нічого купити не можна було. У 5 років, ходила з мамою збирати афини, а від так продавали їх на базарі, щоб бодай купити один млинець. Зізнається, що було дуже важко, адже потрібно було пройти багато кілометрів.

У 6 років жінка пішла в найми корову пасти. За місяць такої праці давали одну панчоху борошна. Вже у 13 років змогла заробити віз картоплі, радості тоді не було меж.

Пані Ганна завершила 7 класів та вечірню школу.

12 років пропрацювала у Путилові у лісокомбінаті, колгоспі. За два дні праці давали 1 рубель. Також працювала 8 років на пошті.

З чоловіком дітей подружжя не мало. Пані Ганна зараз залишилася сама, чоловіка не стало 14 років тому.

Жінка зізнається, що бідувала колись – бідує й тепер. Адже пенсії 2800 не вистачає зовсім, всі гроші витрачає на ліки, а на прожиття вже не вистачає.

Набір, який приносить Карітас дуже допомагає, адже придбати продукти дуже складно, не вистачає грошей. Дуже вдячна жінка й соціальній працівниці, яка приходить та допомагає у всьому, що потрібно.

Caritas Kolomyia