«Голодного – нагодувати….»

 

Криза, викликана всесвітньою пандемією коронавірусу та економічно-суспільними наслідками, які загострили ситуацію в Україні, відбилася на всіх громадянах. Та особливо гостро цю кризу переживають особи, позбавлені в своєму житті найнеобхіднішого.

Карітас Коломиї, завдяки жертводавцям та волонтерам, ніколи не залишався осторонь людської біди, в тому числі і тепер продовжував допомагати потребуючим.

Звичайно, загальнодержавний карантин наклав значні обмеження у нашій праці, однак благодійна їдальня Карітасу в Коломиї, яка працює виключно за рахунок добровільних пожертв небайдужих громадян, підприємств та завдяки волонтерській праці, продовжувала надавати гарячі безкоштовні обіди для обездолених осіб.

За квітень-травень у Карітасі (Гетьманська, 36) було роздано 2430 обідів для потребуючих на протязі тижня, крім субот і неділь. Щодня за гарячими обідами зверталися по 50-60 осіб. Також благодійна кухня при Катедральному Соборі Преображення Христового (Театральна, 31) щосуботи готувала та роздавала 100 – 110 обідів.

Крім цього ми до кінця травня забезпечували харчування 20 осіб без постійного місця проживання, які постійно перебували на самоізоляції в Будинку Нічного Перебування, який вже кілька років діє в Коломиї за адресою: вул. Петлюри, 98.

Крім забезпечення гарячого харчування в рамках діяльності Благодійної кухні за час карантину ми також видали більше 100 продуктових наборів (кожен вартістю 250-300 грн). А перед Великоднем роздали більше 200 наборів найбільш потребуючим малозабезпеченим особам.

Всього за квітень-травень витрачено на діяльність Благодійної кухні Карітас більше 100000 грн.

Звідки кошти? А кошти на ці потреби ми зібрали, як пожертви від небайдужих людей, які, незважаючи на складний час знаходять можливість робити добро.

Важливою лептою стали пожертви від флешмобу #cидітивдомадіяльно, який запустити в карантині молода коломиянка @Anna-Mariya Latchuk. Було зібрано більше 34000 грн, що практично забезпечило оплату 2500 обідів, а решту коштів витрачено на продуктові набори.

Щиро дякуємо всім добрим людям, які за допомогою Карітасу змогли в часі посту і в часі карантину нагодувати голодних – виконати одне з найважливіших діл милосердя, про які просить нас Господь.

Також пригадуємо про можливість підтримати Благодійну кухню через пожертви на благодійний рахунок Карітас:

БФ «Благодійний фонд «Карітас Коломия», ЄДРПОУ 26054921, р/р UA773366770000026002052542463. Призначення: благодійна допомога.

Та підтримати наш проект на Українській Біржі Благодійності:

https://ubb.org.ua/uk/project/6132/?fbclid=IwAR2MT1H0kzYveBSySpcUch6Ncnho1M_l7eXVKBsg7fIngQ-wPoCxTDKwXro#

 

Caritas Kolomyia