Сьогодні, 27 квітня, до Карітас Коломия завітала Міхаела Шойдрова (Michaela Šojdrová). Депутатка Європарламенту, віце-президентка Комітету культури та освіти (CULT), віце-координаторка фракції ЄНП в комітеті CULT.

Під час зустрічі з керівництвом Карітас Коломия, пані Міхаела поспілкувалися про роль Карітасу в часі війни, співпрацю з владою на різних рівнях та подальші плани щодо спільної роботи. Пані Міхаелу дуже турбує питання дітей під час війни, зокрема, вивезених до росії, та їх повернення додому. Щоб донести світовій спільноті думку про важливість продовження надання допомоги в цьому напрямку, депутатка Європарламенту хотіла на власні очі побачити роботу Карітасу в Україні.

Разом з пані Міхаелою до Карітас Коломия завітав директор Карітас Оломоуц Васлав Кепт та керівниця напрямку допомоги Україні Катеріна Біолкова. Вони ознайомилися з роботою Карітас Коломия. 

Делегація завітала й до шелтеру Карітас Коломия та поспілкуватись з мешканцями. Також встигли зустрітися з міським головою та обговорити співпрацю з владою на різних рівнях.

«Я приємно вражена тим, що побачила»,  — сказала наостанок пані Міхаела.

До слова, Карітас Коломия та Карітас Оломоуц мають тісну співпрацю тривалістю у 20 років. Коли почалися вимкнення світла,  Карітас Оломоуц передам нам близько 300 генераторів, які наш фонд розповсюдив по всій Україні та передав у організації, які надають допомогу постраждалим від війни, у патронатні сім’ї та шелтери. Також за підтримки Карітас Оломоуц на території Карітас Коломия встановили намет, де можуть безкоштовно харчуватися люди, які потрапили у скруту. Щороку вони передають подарунки для дітей вразливих категорій, які відвідують простори Карітасу.

Співпраця на благо людей в потребі успішно продовжується. Далі  —  більше.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

 

Caritas Kolomyia