Щоразу ділимося з Вами всіма активностями тижня. Переглядайте скільки добрих справ ми встигли зробити за 7 днів, надихайтеся та приєднюйтеся до служіння ближньому.

Наша малеча з простору дружнього до дитини, який діє у рамках проєкту #EmergencyAppeal23 завдяки Pronto Pizza Коломия відчула себе командою справжніх піцайоло.

Вони розкачували тісто, додавали соус та інгредієнти, аби зробити піцу за своїм смаком. Опісля безкоштовного майстер-класу діти з радістю куштували смаколики зроблені своїми руками.

Осінь тішить нас своїми барвами та дарує натхнення для творчості і розвиває нашу фантазію.

Цього разу для діток з дитячого простору дружнього до дитини, який діє в рамках проєкту #EmergencyAppeal23 провели майстер-клас в дитячій бібліотеці «Виготовлення осінньої книжечки-листівки».

Дякуємо Коломийська дитяча бібліотека за проведене заняття для наших діток.

Минулої п’ятниці, 27 жовтня, відбулася презентація соціальних проєктів, які підготували парафії Коломийської єпархії УГКЦ.

Під час захисту всі учасники мали змогу показати свої напрацювання над якими вони трудилися цілий рік. Допомогали пройти цей складний шлях від ідеї до написання проєкту, а в подальшому реалізації різноманітні тренінги, вишколи та фахівці Карітас Коломия.

Після захисту проєктів комісія у складі складі єпископа-помічника Коломийська єпархія УГКЦ Владики Петра Голінея, директора з питань ідентичності та мережі Caritas Ukraine – о. Андрія Нагірняка, директора Карітас Коломия – о. Сергія Триф’яка та керівника департаменту поселення і харчування – пані Ірини Турянської обговорила та визначила переможців. Зробити це було нелегко, адже всі проєкти були цікаві та вартували уваги.

Отже, проєкти-переможці, які отримали найвищий рейтинг від конкурсної комісії та були нагороджені міні-грантами:

1. Проектна заявка «Разом з сімʼями героїв (Психологічний супровід і духовна підтримка сімʼям загиблих воїнів села Стецева)», УГКЦ с. Стецева

2. Проектна заявка «Милосердний самарянин», ГО «Українська молодь Христов1»,

с.Красна

3. Проектна заявка «Обладнання благодійної міні-пекарні в м. Отинія», РГ Різдва Пресвятої Богородиці, смт. Отинія

4. Проектна заявка «Обладнання благодійної кухні при парафії св. Михаїла м.

Коломия», РГ Святого Архистратига Михаїла, м. Коломия

5.Проектна заявка «Готуємо дітей та молодь до майбутнього», РГ(парафія)

Усікновення Голови Івана Хрестителя, с.Назавизів

6. Проектна заявка «Молодіжний простір «Вулик»», РГ парафії св. Параскеви, с.Камінне

7. Проектна заявка «Обладнання благодійної пральні в с. Ворона», РГ Успення Пресвятої Богородиці, с. Ворона.

Тепер парафії доопрацьовують бюджети заявок, які підтримані частково, і переходять до реалізації своїх проєктів.

Радіємо, що невдовзі на території Коломийської єпархії УГКЦ реалізується так багато крутих проєктів, які змінюватимуть на краще свої громади та суспільство.

Для маленьких вихованців Карітас Косів з проєкту «Освіта не може чекати» ми організували осінній атмосферний відпочинок та разом зловили теплі миті цьогорічної осені.

31 жовтня у нашому Карітасі відбувся надзвичайно чуттєвий захід «З добром у серці» у рамках проєкту «Долаючи розломи».

Інклюзивний театр «Ілюзія» БО БФ “Життя як чудо” під керівництвом Галини Григорак презентував усім присутнім виставу «День добрих справ» та інсценізацію притчі “Коваль і смерть”. У цій виставі грали люди з особливими потребами разом із здоровими дітками, які допомагали їм справитися з ролями.

На захід були запрошені представники різних релігій та конфесій. Ми обʼєдналися заради однієї мети: навчитися помічати запити ближніх, робити добро та допомагати усім, хто цього потребує.

Раді повідомити, що на площі Відродження вже з’явилася наш інформаційний намет у якому ви можете:

1)Дізнатися всі деталі про акцію “Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей”;

2) Фінансово допомогти реалізувати чудо для діток з вразливих категорій населення;

3) Взяти лист та здійснити мрію малечі.

4) Надихнутися на звершення добрих справ та відчути атмосферу наближення свята🎄

Чекаємо на Вас щодня з 11:00 до 15:00.

Згодом взяти лист маленьких мрійників Ви зможете на парафіях Коломийської єпархії УГКЦ.

Для тих, хто хоче якнайскоріше допомогти організувати цьогорічну радість для дітей, залишаємо банківський рахунок: UA533052990000026004025505749. У призначенні потрібно вказати – благодійна пожертва.

Давайте разом подаруємо свято діткам, які так чекають на подарунки від Святого Миколая!

Наша малеча з простору дружнього до дитини, який діє в рамках проєкту #EmergencyAppeal23 відвідали сучасну Бібліотека- філія для юнацтва, яка руйнує стереотипи та показує, що бібліотека може бути сучасною й подобатися дітям.

Настав той час, коли можна гуляти містом і насолоджуватися золотою красою – фотографуватися, читати, мріяти або просто весело проводити час на свіжому повітрі.

Ми так і зробили… Організували для діток осінню прогулянку парком, де не тільки зробили неймовірні осінні фотографії, які милують око та надихають, але й весело та активно провели час.

Нещодавно до нашого благодійного фонду надійшов лист-звернення про те, Центр надання соціальних послуг Яблунівської селищної ради потребує гуманітарну допомогу.

Нам вдалося передати продукти гігієни потребуючим сім’ям , які проживають на Косівщині за підтримки проєкту “Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2023”, що діє за фінансування Caritas Austria та Neighbor in Need. Цього разу ми відвезли різноманітні підгузники, надіємося, що невдовзі зможе привезти й інші речі, які були в запиті.

Мешканцям наших шелтерів ніколи не буває сумно.

Нещодавно у рамках проєкту “Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2023”, що діє за фінансування Caritas Austria та Neighbor in Need фахівці організували захід присвячений українській пісні. Адже споконвіків пісня була для українського народу невід’ємною частиною буття.

Ми разом співали та весело проводили час. Виконавцям вдалося відкрити прекрасний світ народної музики під інструментальний супровід. Щирими оплесками присутні дякували працівникам Карітас Коломия за гарний настрій.

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia