Дайджест новин Карітас Коломия за січень

Січень —місяць, який приносить в наше життя безліч свят. Проте, це стало на зовсім не стало на заваді нашій роботі. Пропонуємо до вашої уваги дайджест новин за січень 2022 р.Б.

1) Arcidiecézní charita Olomouc подарували 60 вихованцям Центру дітей та сімей Карітас Коломия різдвяні подарунки. Серед них одяг, іграшки, канцелярія та солодощі. Наші діти були щиро захопленні такими презентами від чеських гостів та підготували для них святкову програму.

2) Бенефіціари Карітас Коломия відчули справжній дух Різдва. Для них відразу на декількох локаціях проводились святкові вечері за участі духовенства Коломийської єпархії УГКЦ. Зокрема у Будинок милосердя Миколая Чарнецького завітав преосвященніший владика кир Василій Івасюк та директор Карітас Коломия о.Сергій Триф’як. До потребуючих з Будинку нічного перебування завітав о. Юрій Лукачик. А протосинкел  розділив святкову вечерю з вихованцями Будинку сімейного типу сестри Вероніки.

3)Члени Спілки політвязнів та репресованих отримали продуктові набори до святкового столу. Харчі були зібрані в рамках акції “Нагодуй убогого” та доставлені до наших героїв працівниками напрямку “Домашня опіка” Карітас Коломия.

4) Відновив роботу проєкт “Розвиток парафіяльного служіння”. Перша зустріч та розмова про соціальне служіння відбулась 11 січня у смт. Кути. На основі розповідей о. Сергія Триф’яка та о. Василя Латчука Карітас Коломия та презентованих відео парафіяни висунули багато пропозицій щодо початку соціального служіння при їхньому храмі.

5) Відбулась спільна акція Карітас Україна та Розетка. В її рамках нашим наймолодшим бенефіціарам було видано 60 неймовірних наборів з корисним та розвиваючим приладдям. Власниками цих чудових подарунків стал діти із сімей у важких життєвих ситуаціях Кутської та Городенківської ОТГ, а також вихованці Центру дітей та сімей Карітас Коломия

Дякуємо всім, хто підтримував і допомагав нам у цьому місяці. Крокуймо разом до нових досягнень.

Caritas Kolomyia