Чернелиця розвиває соціальне служіння

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Чернелиця на Городенківщині, вже декілька років розвиває своє соціальне служіння.

Парох о. Дмитро Стефанюк всіляко підтримує та сприяє ініціативам, які активні парафіяни стараються запроваджувати у сфері допомоги потребуючим.

Вже декілька років у магазинах села встановлено «Кошик допомоги», в який багато людей складають свої пожертви продуктами харчування, призначеними для малозабезпечених, особливо одиноких людей.

В часі карантину, парафіяни разом із сотрудником парафії о. Василем Дальовським організували доставку продуктів одиноким, літнім та іншим особам із групи ризику.

Цими днями настоятель разом із учасниками Парафіяльного Карітасу організували банк одягу, який назвали «Куток милосердного самарянина», де охочі можуть принести одяг, а ті кому потрібно можуть прийти і собі взяти. Для цього спеціально виділили одне з приміщень при парафії.

Карітас Коломия. щоб підтримати таку гарну ініціативу, передав для Чернелиці партію вживаного одягу.

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці є однією з багатьох парафій, що беруть участь у ініціативі УГКЦ «Активізація соціального служіння у громадах».

Підтримуючи розвиток соціального служіння громад, директор «Карітас Коломия» о. Сергій Триф’як  та заступник директора о. Василь Латчук, проводять виїзні зустрічі із парафіянами.

В ході зустрічей отці ділились із парафіянами біблійними основами служіння та допомоги ближньому і потребуючим, розповідали про різноманітні методи та форми діяльності парафіяльного Карітасу, поділилися можливостями співпраці, вчилися досліджувати потреби та відповідати на них, а також навчали, як правильно розпрацювати план роботи на наступний рік.

#Соціальне_служіння_УГКЦ
#UGCC_Social_ministry
#Caritas_Kolomyya
#Social_ministry_Kolomyya

Caritas Kolomyia