У Карітасі відбулося навчання від Агенція економічного розвитку PPV для бізнесів у рамках проєкту #ELIS від Caritas Ukraine, щоб посилити розвиток підприємництва та допомогти людям “встати на ноги”.

Бізнес навчання від Агенція економічного розвитку PPV було надзвичайно успішним і корисним. Протягом кількох днів учасники отримали необхідні навички та знання, необхідні для побудови і розвитку власного бізнесу. Присутні не просто отримували теоретичні знання з таких тем, як бізнес-планування, маркетинг, фінанси, управління персоналом та інші, але також мали можливість застосовувати ці знання на практиці.

Також учасники працювали над власними бізнес-ідеями та бізнес-планами, розбирали кейси запрошених підприємців.

Вже невдовзі частина підприємців отримає гранти на втілення власної ідеї або розвиток діючого бізнесу. В кінці нашої триденної школи ми видали сертифікати. Радіємо, що усі присутні отримали не лише навички та знання, але й підтримку та мотивацію для досягнення своїх цілей.

Нагадуємо, що проект #ELIS «Невідкладна допомога засобами до існування громадам, що постраждали від війни в Україні» втілюють для зміцнення здатності до відновлення життєдіяльності та сприяти розширенню соціально-економічних можливостей вразливих українців, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення (з числа ВПО та місцевого населення).

Разом робимо добрі справи та перемагаємо!

Caritas Kolomyia