Карітас Коломия за сприяння Карітас Познань (Польща)

провів акцію «Шкільний портфелик-2020″

Карітас Коломийської єпархії вже 15 років проводить акцію «Шкільний портфелик», метою якої є не лише зібрати кошти, аби забезпечити дітей із багатодітних та кризових сімей необхідним шкільним приладдям до початку навчального року, але й створити атмосферу свята для цих діток, дати їм відчути підтримку небайдужих людей.

І за цей час тисячі маленьких школярів  – сиріт, напівсиріт, діти учасників АТО, діти вимушених переселенців та діти з кризових сімей, які не мають змоги придбати усе необхідне для школи, зусиллями приватних осіб, бізнес-структур, церковних спільнот, міжнародних благодійників змогли отримати новенькі шкільні портфелі, наповнені необхідними канцтоварами.

Цього року акція «Шкільний портфелик» у Коломийській єпархії УГКЦ має свою особливість.

Caritas Poznań (Польща), з благословення Архієпископа Познані Станіслава Гондецького та за допомогою польських жертводавців і меценатів, щиро відкликнувся на прохання Карітас Коломия і надав як благодійну допомогу 500 шкільних рюкзаків, а також канцтовари для їх наповнення: олівці кольорові, фломастери, фарби, пластилін, точилки, клей, ножиці, воскові олівці, набори кольорового паперу, ручки, олівці, зошити, пенали, на загальну вагу гуманітарного вантажу 1100 кг.

Завдяки щирому серцю доброчинців 500 дітей з Коломийської єпархії УГКЦ отримали не тільки дуже вагому і необхідну допомогу в приготуванні до школи, але й важливі позитивні емоції, бо відчули доброту і милосердя людей, які люблять Бога і ближнього.

Шкільні рюкзачки, укомплектовані необхідними канцтоварами, були роздані школярам з малозабезпечених родин, дітям з родин переселенців, дітям з інвалідністю та дітям з родин, постраждалих від червневої повені.

Зокрема, 200 рюкзачків були передані для дітей, якими опікується Карітас Коломия, а ще 300 укомплектованих рюкзаків із шкільним приладдям були передані на 16 парафій Коломийської єпархії УГКЦ, в рамках програми активізації соціального служіння у громадах. Парафіяльні волонтери розвезли та передали ці рюкзаки для дітей з родин, які особливо потребують допомоги.

Щиро дякуємо Caritas Poznań (Польща) та особисто Архієпископові Познані Станіславу Гондецькому за передачу та доставку таких цінних подарунків для наших діточок.

Нехай рука дающого ніколи не бідніє, а Милосердний  Господь за щедрий дар любові польського народу для українських дітей винагородить всіх причетних Своїми Небесними благодатями.

Caritas Kolomyia