25 серпня до Карітас Коломия завітали гості з Архієпархіального Карітас Оломоуц

Карітас Оломоуц  — наші постійні партнери й надійні помічники у розвитку різних проєктів та напрямків. 
Зокрема, наші друзі з Чехії допомагали нам в часі минулорічної повені та пандемії, фінансово підтримали ремонт Будинку нічного перебування, будівництво «Трапезної мрії» та обладнання для виготовлення соків. 
Крім цього наші чеські партнери щорічно дарують потребуючим дітям Різдвяні подарунки та багато іншого.
 
Почався візит делегації з презентації діяльності та знайомства з працівниками нашої благодійної організації. Пізніше чеські гості відвідали Будинок Милосердя Святого Миколая Чарнецького, Будинок нічного перебування, Католицьку школу та дитячий садок Католицька школа та дитячий садок Святого Папи Івана Павла II. 
.
Сьогоднішній візит також став чудовою можливістю для знайомства делегації з працівниками, бенефіціарами та вихованцями Центру для дітей та сімей Карітас Коломия. До слова, останні частували гостей власноруч приготованими варениками. За це діти отримали солодощі, проте, на цьому подарунки не закінчились. Крім смаколиків наші партнери привезли в дарунок одяг, взуття та респіратори.
 
Ми дуже радіємо такій тісній і дружній співпраці з Архієпархіальним Карітасом Оломоуц. Сподіваємось, вона буде продовжуватись ще багато років.
 
Caritas Kolomyia